Футбольне протистояння триває

22.08.2021 у 21:44 28

На стадіоні Колос знову відбувся товариський матч між збірними ветеранів футболу Борівщини та молодіжкою.

Учасники товариської зустрічі

В першому протистоянні команд, яке відбулося два тижні тому, перемогу здобула молодіжна збірна. Саме тому ветерани були налаштовані на реванш а їх опоненти жадали нової перемоги.
З перших же секунд команди взялися за справу. Рахунок в матчі відкрили гравці молодіжної збірної, та вже скоро ветерани відігралися й вишли вперед. Вже в середині першого тайму вони вигравали 3 - 1. Та молодіжка знайшла в собі сили й ще до перерви зрівняли рахунок 3 - 3.
Другий тайм став логічним продовженням першого. Терези футбольної вдачі схилялися то в один то інший бік. За хвилину до фінального свистка молодіжка вела з рахунком 6 - 5 та не змогла втримати результат і пропустила на останніх секундах гри. Як підсумок - бойова нічия 6 - 6.