Нагородили за сумлінну багаторічну працю
Попередні новини | 26 серпня, 2020 у 15:50 | 362

Нагородження Олени Мельник
Голова Борівської районної державної адміністрації Андрій Беседін і голова районної ради Олена Клименко сьогодні вручили Подяку і передали нагрудний знак Федерації профспілок України «Профспілкова звитяга» молодшій медичній сестрі Піско-Радьківського психоневрологічного інтернату Олені Мельник.
Ще декілька актуальних новин на зараз