Нагородили за сумлінну багаторічну працю

Голова Борівської районної державної адміністрації Андрій Беседін і голова районної ради Олена Клименко сьогодні вручили Подяку і передали нагрудний знак Федерації профспілок України «Профспілкова звитяга» молодшій медичній сестрі Піско-Радьківського психоневрологічного інтернату Олені Мельник. 
Нагородження Олени Мельник

Голова Борівської районної державної адміністрації Андрій Беседін і голова районної ради Олена Клименко сьогодні вручили Подяку і передали нагрудний знак Федерації профспілок України «Профспілкова звитяга» молодшій медичній сестрі Піско-Радьківського психоневрологічного інтернату Олені Мельник. 

Ще декілька актуальних новин на зараз

Ми ї̶м̶о̶ використовуємо деякі кукі, детальніше у Політиці сайту